המלצות

זכיתי להתאמן מזה מספר חודשים אצל אביאל אברמוביץ. אביאל באישיותו אדם נעים, סבלני אכפתי, כנה ומקצועי. 
לאביאל כישורי תקשורת בין אישית מעולים, הוא רגיש מאד ליכולות ולצרכים של המתאמן, יצירתי מאד בדרך האימון שלו ובגישתו לאנשים. יש לו יכולת מופלאה לרתום את המתאמן לכיוון הרצוי ולעודד שינוי גם מחוץ לשעות האימון. החיזוק המתמיד והתמיכה מאביאל ממשיכים גם לאחר שעת האימון.
אני ממליצה עליו מכל הלב כמאמן מקצועי שיכול להוביל את המתאמן להשגת המטרה בדרך בטוחה.


בהערכה רבה,
ציפי עורקבי
מנהלת אגף רווחה עיריית ראש העין

לכבוד,

מר אביאל אברמוביץ 
מאמן אישי בכיר לאנשי עסקים, 
נבחרי ציבור ובכירים במגזר הציבורי


הנדון: מכתב תודה וברכה

במסגרת הדרכה לקידום עובדי משרד הכלכלה, זכיתי להימנות על קבוצת עובדים מיחידות מקצועיות ממחוז ירושלים בקורס ״חידוש יצירתי בארגונים״ אשר נוהל ואורגן על ידי מחלקת ההדרכה במשרדינו ומכון ״כישורים-קישורים״ .

בקורס זה ניתנו הרצאות בנושאים שונים אשר תכליתם לפתח את היכולות והכישורים של עובדים משתתפי הקורס לשם הבנת תהליך החידושים והיצירה כארגז כלים לתועלת הארגון ולהתפתחות המקצועית והאישית כאחד.

אין ולא היה ספק בדבר התועלת שהופקה בקורס זה מהרצאות אלו, אך עלי לציין במיוחד את ההרצאה שנשאה את השם ״כוחה של תודעה״ בדבר התודעה, ההוויה והאימון, המהווה פריצת דרך לאימון וחשיבה, ולהבנת תהליכים ותכנים הנוגעים להבנת המשמעויות של מה אנחנו רוצים להשיג בחיים- אושר, הצלחה, עולם העשייה -  ומה המשמעות של הגשמה עצמית.

מכל התכנים האלה, עלתה תמונה אשר חבקה עולם שלם של מושגים, אשר בלא ספק יסייעו לי בכל תחומי החיים, כמו גם האימון העצמי, לשם הגעה אל התובנות המקוות באמצעות החומרים שנלמדו בהרצאה זו. 


אך תכנים אלו לכשעצמם, לא היו עוברים כל כך חלק ובעניין רב, אילולי המקצועיות, הסבלנות, ההדגמות ואמצעי ההמחשה המעשיים והבהירים ומלאי העניין והשיתוףה פעיל של  כל המשתתפים בקורס ביחד או לחוד, על מנת להטמיע את החומר הנאמר עד למיצוי ולהבנה של התהליך ויישומו.

מהרגע הראשון היה ברור לי כמו לכל משתתף בקורס מעל לכל ספק,  כי יש בך כישרון נדיר להעביר לקבוצת המשתתפים את החומר הנלמד ברגישות ובהבנה עמוקה אל הקבוצה על גווניה השונים מבוגרים וצעירים. נשים וגברים, דתיים וחילוניים כאחד, ולהסביר לכל מגזר את הדקויות העולות מההרצאה לכל  אחד על פיו תפיסותיו, וכך, השכלת לשלוט בהתנגדויות העולות לעיתים מחומר הנלמד, ולדלג בחוכמה מעל לכל מכשול.

מעל הכול אני ממליץ בחום ובכל פה למנהלי ההדרכה בכל ארגון ממשלתי עסקי או אחר, להנחיל את הידע הזה לעובדיהם כפי שהועבר לנו על ידך, בטוחני כי מי שייעשה כן, יתברך ביידע והניסיון הטמונים בך לתועלת האדם היחיד הקבוצה והחברה כמו שאני והקבוצה התברכנו בכך.


מי ייתן ועוד מצטרפים רבים יחוו את אשר חוויתי בהרצאה זו.


על כל אלה אני מודה לך מאוד מקרב לב, ובטוחני כי גם חבריי מצטרפים בחום לברכה זו.

בברכה,

חיים אבגי

סגן מנהל מחוז ירושלים

הח"מ מנהל מזה 4 וחצי שנים את מינהל תרבות ספורט חברה ופנאי בעיריית ירושלים.
המדובר בתפקיד חדש שנוסד לראשונה  בעירייה וחייב התמודדויות מורכבות, אל מול המשימות והיעדים שהוגדרו.
במהלך השנים האחרונות, שימש אביאל כמאמן אישי שלי, ליווה את כל תהליכי הפיתוח של המינהל, כאשר האתגר המרכזי של האימון  היה הפיתוח האישי שלי כמנהל וכאדם כדי למכסם את היכולות שלי, אל מול האתגרים.
אביאל הפגין יכולת גבוהה מאוד של אימון, הבנת הצרכים האישיים שלי, הכרות עמוקה עם עולם הניהול, הכרות עם דספלינות מגוונות של אימון, הבנה  עמוקה של האתגרים איתם התמודדתי , יכולת הקשבה ,שיקוף, חידוד הסוגיות והאתגרים האישיים ומיקוד באתגרים להם נדרשתי.
אביאל מיטיב ליצור קשר אישי מצד אחד ולהיות מאוד ממוקד באימון וביעדיו מצד שני.  
מדובר באדם עם יכולת אימון ברמה הגבוהה ביותר, אדם ערכי שהאימון בשבילו מקצוע ושליחות כאחד.

 

בברכה,
יוסי שרעבי
ראש מנהל, תרבות חברה ופנאי